سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی 99

سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دولتی(هشتمین دوره آبان 99) +سوالات استخدامی آموزش و پرورش99 + آموزش و پرورش
سوالات استخدامی سال 99 شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
سوالات استخدامی سال 99 سازمان امور عشایر ایران
سوالات استخدامی سال 99 اداره کل پزشکی قانونی
سوالات استخدامی سال 99 وزارت جهاد کشاورزی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان حفاظت محیط زیست
سوالات استخدامی سال 99 سازمان هواشناسی کشور
سوالات استخدامی سال 99 سازمان تبلیغات اسلامی
      

 
 

استخدام شرکت خدماتی و تعاونی آوای سلامت – اسفند ۹۵
شرکت خدماتی و تعاونی آوای سلامت در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه و واحدهای تابعه بر اساس مجوز صادره، تعداد ۸ نفر را از طریق برگزاری مصاحبه و گزینش در قالب خرید خدماتی ( شرکتی ) با در نظر گرفتن شرایط مندرج در جدول ذیل از بین افراد واجد شرایط بکارگیری می نماید.بدیهی است بکارگیری و جذب یادد شده با نظارت دانشگاه علومپزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برگزار خواهد شد.

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

شرایط عمومی بکارگیری :
۱/۱ – تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۱/۲ – تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱/۳ – داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت
۱/۴ – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۱/۵ – عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
۱/۶ – داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شود.
۱/۷ – نداشتن منع بکارگیری در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۱/۸ – داوطلبان بکارگیری شده نباید مستخدم رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگا های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
۱/۹۹ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی :

۲/۱  – داشتن حداقل ۲۰ و حداکثر ۴۰ سال تمام تا پایان وقت ثبت نام
تبصره – موراد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

آ.داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی، رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .

ب.افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثر ها و جانبازان از کار افتاده کلی قادر به انجام کار نمی باشند  شامل : همسر، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال
ت.آزادگان، فرزندان  شاهد ، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگانی که حداقل یک سال اسارت دارند از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ث . مدت خدمت سربازی

۲/۲ – دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه تجربی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا

۳. نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :

ثبت نام به صورت الکترونیکی به شرح ذیل انجام می گیرد .متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ لغایت ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ نسبت به ثبت نام صرفا در یک رشته شغلی از طریق سایت اقدام نمایند . لازم به ذکر است که به ثبت نام ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد . هیچ گونه ویرایش و اصلاحی پس از دریافت کد رهگیری انجام نخواهد شد، لذا خواهشمند است در ثبت نام خود نهایت دقت را به عمل آورید و از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ آذر ۹۵:  برنامه زمانبندی تحویل مدارک داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی متمرکز ۹۵/۸/۲۱  (خبر اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

اطلاعیه در خصوص زمان بندی تحویل مدارک آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱

با حمد و سپاس فراوان به درگاه خداوند متعال و آرزوی توفیق روزافزون ، پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ برخی از خوشه های شغلی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور  به اطلاع می رساند  افراد واجد شرایط که براساس کارنامه، در ردیف معرفی‌شدگان  یک برابر ظرفیت (خوشه‌های شغلی پرستار  ( کد ۲۴۶۲) و ماما ( کد ۲۴۶۷ ) برابر ظرفیت و بدون مصاحبه اعلام شده اند)، یا چند برابر ظرفیت ( خوشه های شغلی کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱)  )و سایر رشته های شغلی  قرار گرفته‌اند لازم است ضمن توجه به نکات ذیل ، از ساعت ۸/۵  صبح لغایت ۱۴ بعد از ظهر ، مطابق تاریخ مندرج در جدول ذیل برای تشکیل پرونده، تحویل مدارک و سایر مراحل پذیرش به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  به نشانی : بلوار شهید بهشتی –  جنب مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق امام علی (ع) – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه –  طبقه همکف – شاخه مدیریت منابع انسانی –واحد استخدام مراجعه نمایند.

بدینوسیله توجه داوطلبان محترم را به نکات ذیل جلب می نماید.

۱-داوطلبانی که به هر نحوی نسبت به نتایج آزمون معترض می باشند می توانند صرفا  از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس: www.sanjesh.org  نسبت به ثبت اعتراض اقدام نمایند بدیهی است با عنایت به اینکه  این دانشگاه در فرایند برگزاری آزمون و اعلام نتیجه  هیچ نقشی نداشته است بنابراین در خصوص رسیدگی و پاسخگویی به اعتراض معذور است.

۲-لازم به توضیح است درج اسامی معرفی شدگان در سایت مذکور  به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده وصرفاً بمنزله بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی در راستای فرایند استخدام می باشد و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

۳-شایان ذکر است انتخاب افراد براساس نمرات فضلی مطابق اولویت های بومی و احتساب ضرایب خاص برای نیروهای قرارداد کار معین براساس اطلاعات تکمیلی توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی محاسبه گردیده لذا در صورت عدم انطباق مدارک ارائه شده درخصوص بومی بودن، قراردادکار معین و یا ایثارگری، موضوع اولویت آنان ملغی گردیده و مطابق ضوابط مورد عمل، اقدام می‌گردد.

۴- افرادی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده اصلی اعلام شده است موظفند شخصاً و به صورت حضوری طبق برنامه زمانبندی ذیل با در دست داشتن مدارک مورد نیاز بشرح ذیل برای تکمیل پرونده و نسبت به تکمیل فرم های مورد نیاز و تحویل مدارک اقدام نمایند. بدیهی است درصورت عدم مراجعه در تاریخ تعین شده، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و افراد ذخیره به  جای وی به گزینش معرفی خواهند شد.

جدول زمانبندی دریافت مدارک استخدامی آزمون ۹۵/۰۸/۲۱

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه

عنوان  رشته شغلی شهرستان مورد تقاضا تاریخ دریافت مدارک
پرستار کرمانشاه ۹۵/۹/۲۸
سایر شهرستانها ۲۹/۹۵/۰۹
ماما کلیه شهرستانها ۹۵/۹/۳۰
کارشناس فوریت های پزشکی – کاردان فوریت های پزشکی- کارشناس ارتباطات و عملیات و پزشک عمومی کلیه شهرستانها ۹۵/۱۰/۰۲, ۹۵/۱۰/۰۱

مدارک مورد نیاز:

 • پوشه ( مدارک ذیل به ترتیبذکر شده در پوشه قرار گیرد)
 • فرم ثبت نام اینترنتی
 • کارنامه آزمون استخدامی
 • اصل کارت ملی به همراه تصویر آن
 • اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن
 • اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن (ویژه برادران)
 • اصل گواهینامه رانندگی ب۲ یا پایه دوم به همراه تصویر آن برای مشاغل کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی
 • اصل گواهی پایان طرح،معافیت یا گواهی اشتغال به طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان  رشته های اجباری
 • اصل گواهی اشتغال به طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان  که طرح خود را تمدید نموده اند.
 • گواهی مبنی بر موافقت با « انصراف ازطرح» برای مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان  در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع ( غیر از محل جغرافیایی خدمت ) می گذارنند.
 •  اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن  مطابق جدول شرایط احراز آگهی آزمون استخدامی

*** تذکر مهم:دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت عملیات امداد ونجات و کارشناسی مدیریت امداد در سوانح متقاضی شغل کارشناس فوریتهای پزشکی علاوه بر مدرک مذکور ، باید نسبت به ارائه مدرک تحصیلی  کاردانی در یکی از رشته های پرستاری، فوریتهای پزشکی، اتاق عمل ، بیهوشی نیز اقدام نمایند.

 • اصل مدارک دال بر ایثارگری یا معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن
 • فرم خلاصه سابقه خدمت تایید  شده کارگزینی محل خدمت (فرم ۵۰۲) برای کارکنان قراردادی  با قید شناسه قراردادی.
 • اصل مدارک دال بر بومی بودن به همراه تصویر آن ( بر اساس مفاد آگهی استخدامی سازمان سنجش)
 • اصل سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت به همراه تصویر آن

جهت مشاهده این خبر در سایت علوم پزشکی کرمانشاه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ مهر ۹۵: زمان دریافت کارت ورود به جلسه

به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون نگهبانی می رساند تاریخ برگزاری آزمون ۷ آبان ماه(۱۳۹۵/۸/۷) تعیین گردیده است لذا مقتضی است ، جهت دریافت کارت ورود به جلسه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب۱۳۹۵/۸/۵.۴.۳به سایت register.poorsam.ir مراجعه نمایند.


خبر ۱۱ مهر ۹۵ : استخدام دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه (منبع : sanjesh.org)

دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود شرایط عمومی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنما استخدام دانشگاه های علوم پزشکی به همراه لیست رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ مرداد ۹۵: استخدام نگهبان در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

شرکت خدماتی و تعاونی ایمن بانان زاگرس در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه و واحدهای تابعه ، تعداد ۱۱۳ نفر نگهبان را از طریق برگزاری آزمون عمومی و گزینش به صورت حجمی (شرکتی) با در نظرگرفتن شرایط مندرج در جدول ذیل از بین افراد واجد شرایط بکار گیری می نماید .بدیهی است آزمون یادشده با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برگزار خواهد شد. بدیهی است افرادی که قبلا فرم ثبت نام را جهت رشته شغلی نگهبانی تکمیل و کد رهگیری دریافت نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و تمامی شرایط مندرج در این آگهی نیز ، بر آنها تسری می یابد

جهت مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید

نمونه سوالات استخدامی  کرمانشاه کلیک کنید
برچسب ها : سوالات استخدامی شرکت خدماتی و تعاونی آوای سلامت کرمانشاه +رایگان ,
 

استخدام صندوق بازنشستگی کشوری در سال 96 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-صندوق-بازنشستگی-کشوری/
Mar 8, 2017 - دانلود سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سنجش با ... خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از ...
Translate this page
1395/12/24 : حقوق اسفندماه بازنشستگان کشوری واریز شد ... و حضور شما عزیزان برای طرح سوالات خود در محل ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری، مرکز پاسخگویی ...

استخدام صندوق بازنشستگی کشوری سال 96

iranestekhdam.ir/استخدام-صندوق-بازنشستگی-کشوری-صبا-جها/
Translate this page
5 days ago - جزئیات برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری در سال 96 اعلام شد. ... مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری آزمون استخدامی صندوق ... نظرات; جدیدترین پاسخ ها; جستجو در نظرات; سوالات متداول.

اعلام جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری - ایسنا

www.isna.ir/.../اعلام-جزئیات-آزمون-استخدامی-صندوق-بازنشستگی-...
Translate this page
Mar 8, 2017 - مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری برای جذب 100 نیرو در سال آینده خبر داد.

جزئیات برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد

zeenews.ir/news/20212
Translate this page
Mar 8, 2017 - مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری برای جذب ۱۰۰ نیرو در سال آینده خبر داد.

استخدام صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۹۵ (خبر جدید) | استخدام

estekhdamam.ir/استخدام-صندوق-بازنشستگی-کشوری-در-سال-۹/
Translate this page
Mar 8, 2017 - استخدام صندوق بازنشستگی کشوری خبر ۱۸ اسفند ۹۵ – جزئیات برگزاری ... دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی | استخدام ...

جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی - نوروز96

noruz96.ir/search/?q=جزئیات...استخدامی+صندوق+بازنشستگی
Translate this page
جزئیات برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد .... تصمیم گرفت سوالات واقعی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که شامل سازمان امور مالیاتی ...

wKar | حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت نشده است

wkar.ir/.../145-حقوق_بازنشستگان_صندوق_بازنشستگی_کشور...
Translate this page
Mar 17, 2016 - مرجع و بانک استخدامی های ایران. حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت نشده است.

صندوق بازنشستگی کشوری

www.retirement.ir/PenOrg.aspx
Translate this page
به استناد اساسنامه صندوق بازنشستگی کشوری ، این سازمان موسسه ای بیمه ای ، دارای ... با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۷۸و ...

اعلام جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری - آموزش حسابداری

www.chaabok.com/1395/.../اعلام-جزئیات-آزمون-استخدامی-صندوق-...
Translate this page
Mar 8, 2017 - امیرحسین غلام زاده با اعلام جزئیات برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت و اظهار کرد: ما بنا به تأیید و مصوبه هیئت امنای ...

استخدام | جدید ترین آگهی های استخدام در ادارات ، سازمانها، دانشگاه ها، بانکها ...

www.estekhtam.com/
Translate this page
سوالات استخدامی تامین اجتماعی در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟ ... استخدام صندوق بازنشستگی کشوری خبر ۱۸ اسفند ۹۵ – جزئیات برگزاری آزمون استخدامی صندوق ...

سن بازنشستگی در کشور پایین است | ای استخدام

vista.ir/news/30191111/سن-بازنشستگی-در-کشور-پایین-است - Translate this page
Aug 24, 2016 - خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: میانگین سن ... در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اینجا کلیک کنید.

مدیرکل صندوق بازنشستگی کشوری کردستان: بازنشستگان با خرید ...

www.ghatreh.com/.../مدیرکل-صندوق-بازنشستگی-کشوری-کرد...
Translate this page
Feb 15, 2017 - مدیرکل صندوق بازنشستگی کشوری کردستان گفت: برگه های سهام بیمه ملت به منظور ... دانلود رایگان سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی-اقتصاد ...

پاسخ به سوالات متداول بازنشستگان - صندوق بازنشستکی وظیفه و از ...

www.sbbiran.ir › صفحه نخستسوالات متداول
Translate this page
5) علت عدم اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری برای شاغلین و بازنشستگان ... 41 آئین نامه استخدام نظام بانكی دولتی ، حقوق بازنشستگی ، ازكارافتادگی ووظیفه كلیه ...

استخدام صندوق بازنشستگی کشوری (خبر جدید) - ایران استخدام | خبرپو

khabarpu.com/k.php?u.../bjNivKQ...
Translate this page
5 days ago - استخدام صندوق بازنشستگی کشوری (خبر جدید) - ایران استخدام | خبر پو, پویش آخرین ... نظرات; جدیدترین پاسخ ها; جستجو در نظرات; سوالات متداول.

استخدام صندوق بازنشستگی کشوری (خبر جدید) | خبر 5

khabar5.com/News/1565915/b
Translate this page
Mar 11, 2017 - اخبار آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشور دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ... نظرات; جدیدترین پاسخ ها; جستجو در نظرات; سوالات متداول.

اعلام جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری - بانکی | خبر ...

khabarfarsi.com/u/34794584 - Translate this page
Mar 9, 2017 - اعلام جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری ... وی افزود: اعلام کلید سوالات امتحان در تاریخ 19 اسفند در سایت اینترنتی مرکز سنجش ...برچسب ها : سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری ۹۶ , دانلود رایگان سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری , دانلود رایگان سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری 1396 , دانلود رایگان سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری با جواب , دانلود رایگان سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری با پاسخ , دانلود رایگان سوالات استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری بهمراه پاسخ ,

آخرین مطالب

 
جهت ادامه اخبار استخدامی کلیک کنید: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ ... ]

نویسندگان

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
دریافت آخرین اخبار استخدامی در ایمیل


جستجوی نمونه سوال
Google جستجوی نمونه سوال 

درباره ما


دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر (هشتمین دوره آبان 99)سوالات استخدامی آموزش و پرورش 99
سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دولتی(هشتمین دوره آبان 99) +سوالات استخدامی آموزش و پرورش99 + آموزش و پرورش
سوالات استخدامی سال 99 شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
سوالات استخدامی سال 99 سازمان امور عشایر ایران
سوالات استخدامی سال 99 اداره کل پزشکی قانونی
سوالات استخدامی سال 99 وزارت جهاد کشاورزی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان حفاظت محیط زیست
سوالات استخدامی سال 99 سازمان هواشناسی کشور
سوالات استخدامی سال 99 سازمان تبلیغات اسلامی
ایجاد کننده وبلاگ : سایت تستیها
Google جستجوی نمونه سوال 


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات